توجه: ‌این وبسایت در حال تست و توسعه است و داده های آن فعلا قابل اتکا نیستند.
خدمات

اسکریپت صفحات وب

سامانه بومی تحلیل ورتبه بندی وبسایت ها یک تکه کدی به زبان جاوا اسکریپت و از نوع سمت کاربر در اختیار صاحبان وبسایتها می گذارد تا با قرار دادن این اسکریپت در صفحات اصلی وبسایت های خود ، بتوانند از تحلیل ها و گزارشاتی که سامانه از آمار ترافیکی وبسایتها و مخاطبان ایشان می دهد، در راستای بهبود وبسایتهای خود استفاده کنند. این تکه کد فقط روی سیستم کاربر اجرا می‌شوند و نیازی به پردازش توسط سرور ندارند. یکی از مهمترین مزیتهای دانلود اسکریپت و قراردادن آن در صفحات وب توسط مدیران وبسایتها این است که دقت رتبه اختصاص داده شده به آنها در سامانه بومی رتبه بندی وبسایتها نسبت به وبسایتهایی که اسکریپت سامانه را ندارند، بالاتر می رود.
تولید اسکریپ برای صفحات وب

در صورتیکه به عنوان مدیر وبسایت ، ثبت نام نموده اید برای مشاهده تحلیلهای مربوط به وبسایتهای خود لازم است تا اطلاعات وبسایتهای خود را ثبت نموده و اسکریپت سامانه را در وبسایتهای خود قرار دهید.برای ادامه کلیک کنید.

نحوه جاگذاری اسکریپت

جایگذاری اسکریپت در صفحات وب، وابسته به طراحی صفحات وبسایت شما و تعداد صفحاتی که می خواهید اسکریپت را در آن قرار دهید ، است. در صورتیکه فقط مایل هستید اسکریپت در صفحه اصلی وبسایت شما قرار گیرد، به راحتی تکه کد تولید شده را در انتهای تگ قرار می دهید و اگر طراحی صفحات وبسایت شما استاتیک باشد نیز به همین روش در تمامی صفحاتی که مایلید می توانید اسکریپت را قرار دهید. نکته قابل توجه این است که هرچه اسکریپت در صفحات بیشتری از وبسایت شما قرار گیرد دقت رتبه بندی وبسایت شما بالاتر می رود.

اگر طراحی صفحات وبسایت شما داینامیک باشد اسکریپت را بایستی در جای مناسب (مانند تگ فریم) با مشورت پشتیبان سامانه قرار دهید.

ویژگی ها

داشبورد مدیریتی

تحلیل ترافیکی وبسایت و ارائه نمودارها و آمارهای عددی به مدیران سایت ها

مخاطبان

تحلیل نرم افزارهای مورد استفاده کاربران جهت بهینه سازی و بهبود طراحی وبسایت و بررسی موقعیت جغرافیایی کاربران جهت شناخت بیشتر نیازهای مخاطبان وبسایت

مقایسه

مقایسه وبسایتهای مربوط به یک مدیر وب و همچنین مقایسه هر وبسایت با سایر وبسایتها و وبسایتهای رقیب جهت کمک در راستای بهبود وبسایت